Sepetiniz

Sepetiniz boş

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN

Sürdürülebilirlik Anlayışımız

Kaynaklarımız sınırsız değiller ve elimizdeki kaynakları doğru kullanmak adına neler yaptığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

ÜRETİM

İsrafı önlemek ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak için talebin üzerinde bir üretim yapmamaya gayret ediyoruz. Üretim hesaplarımızda bunu her zaman merkeze koyuyoruz. Satın aldığınız ürünlerimizin uzun ömürlü olması temel noktamız. Böylelikle, devamlı ve aşırı üretimden kaçınıyoruz.

KUMAŞ & DİKİŞ

Çevreye zararlı materyaller ve kısa ömürlü ürünler yerine, doğaya saygılı kumaşlarla sürdürülebilir üretim sağlıyoruz. Kumaşlarımızı ve dikişlerimizi aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü materyallerden üretiyoruz. Materyallerimizi seçerken yenilikçi fabrikalarla çalışmaya önem veriyoruz.

DAHA AZ ATIK MİSYONUMUZ

Bitkilerden üretilen ve %100 doğada çözünebilen paketlere sahibiz.

PAKETLEMEMİZ

Kumaşlarımızın fazlasından ürettiğimiz ve ister laptop’ınızı korumak, ister başka amaçla kullanabileceğiniz kılıflarımız da mevcut. Doğduğumuzdan beri plastik poşet kullanmıyoruz. Kağıt tüketimini minimumda tutuyoruz. Dolayısıyla bizim paketlememizde karton kutu ya da pelur kağıtla karşılaşmazsınız. Ürünle beraber size ulaşan her ek materyalin geri dönüştürülebilir ya da tekrar kullanılabilir olmasına dikkat ediyoruz.

ETİKETLERİMİZ

Geri dönüştürülebilir materyallerden elde ettiğimiz ve ürünlerimiz ile beraber gelen etiketlerimizin bağ kısmını çok amaçlı kullanılabilir şekilde tasarladık. Böylece, yeni materyal kullanmak yerine, hali hazırda var olan kaynağı zenginleştirerek işlevsel hale getirdik.  Saç tokası, saç bandı, paketleme lastiği olarak kullanabileceğiniz veya tercihiniz doğrultusunda işlevini değiştirebileceğiniz bu bandı üretirken sürdürülebilirliği yine ön planda tuttuk.