Sepetiniz

Sepetiniz boş

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Aldığınız ürünü 2 iş günü içinde kargoya teslim ediyoruz. Bulunduğunuz şehire göre, ürününüz kargoya verildiği günün ertesinde ya da bir sonraki gün adresinizde oluyor. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz bir sonraki iş günü 18:00'a kadar teslim edilir.

İndirim dönemlerinde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

İndirim dönemlerinde de ürününüzün kargoya verilme süresi 2 iş günüdür.

Haftasonu ve tatil günlerinde verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?

Haftasonu ve tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?

Siparişleriniz "Kolay Gelsin ya da Aras Kargo" ile ulaşacaktır.

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

Yorstruly.com'dan yapacağınız 900 tl üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. ilk değişim / iadeniz için kargo ücretsizdir.

Kargomu teslim aldım iademi nasıl yapmalıyım?

Siparişinizi Aras Kargo 2303454551613 kodu iade edebilirsiniz.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz “Aras Kargo”'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti gönderici tarafından karşılanır.

Siparişlerimin sevkiyat durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi kargoya verdiğimizde size bir e-posta gönderiyoruz. Orada bulundan sipariş takibi butonundan siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişimi tamamladıktan sonra kargo bilgilerimi nasıl takip edeceğim?

Kargo bilgilerinizi sevkiyatın takibinde size e-posta yoluyla bildiriyoruz. Bu e-postada yer alan "Kargo Takip" linkine tıklayarak statüsünü görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-posta ile bilgi geçilecektir.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Siparişiniz için yeni adresinizi connect@yorstruly.com adresine e-posta ile bildirmenizi rica ediyoruz.

Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubenden almamanız durumunda siparişiniz yorstruly.com deposuna geri döner.

Siparişimdeki ürünler eksik geldi. Ne yapmalıyım?

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik olduğunu fark ettiğiniz kargonuzun, eksik ürün ya da ürünlerini connect@yorstruly.com adresine e-posta atarak bildiriniz. Aksi takdirde iadeniz kabul edilmeyecektir.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?

Her sipariş, bir sipariş listesi/proforma fatura ile birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız ise iade ya da değişim işlemleriniz tamamlandığında ay sonunda kesilir. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız size ulaşmadıysa şirket yetkilimize connect@yorstruly.com adresine yazarak fatura talebinizi tekrar iletin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Yorstruly’den verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.

Siparişimdeki ürün/ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?

Siparişini verdiğiniz ürün koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza, Aras Kargo ile hiçbir “kargo ücreti” ödemeden, aşağıdaki adres bilgileriyle geri gönderebilirsiniz.

Esenşehir Mahallesi, Necip Fazıl Bulvarı, Başarı Sokak, NO:15 Y. Dudullu-Ümraniye İSTANBUL 34776